Teknoloji

Steam’de Haftanın Çok Satanlar: Türkiye Trendlerinden Çok Farklı

Steam’in haftalık olarak hem farklı bölgelerde hem de küresel olarak yayınladığı veriler, oyuncu alışkanlıklarını ortaya koyuyor. Bu haftanın küresel en çok satanlarına bir göz atalım.

2. Battle royale cephesinde Apex Legends fırtınası esiyor.

Takım bazlı oynanışının yanı sıra hızlı mekanikleriyle de dikkat çeken Apex Legends, ülkemizde önemli bir oyuncu kitlesi tarafından takip ediliyor.

3. Şimdi, iki gün önce çıkış yapan Darkest Dungeon II, listenin zirvesine çıkmayı başardı.

İlk oyunuyla oyuncuların beğenisini toplamayı başaran Darkest Dungeon, bu kez ikinci oyunuyla karşınızda. Rogue lite unsurları ve sıra tabanlı bir dövüş sistemi içeren oyunun ilk haftasında yerini ne kadar koruyacağını hep birlikte göreceğiz.

4. Steallaris’in indirim yaptığını söylemek yanlış olmaz.

Bizi dünyanın derinliklerine götüren ve strateji türünü uzay temasıyla en başarılı şekilde buluşturan oyunlardan biri olan Stellaris, şu anda 340 TL olan fiyatı üzerinden yüzde 75 indirimle 85 TL’ye satılıyor.

5. Listeye eklenen bir diğer yenilik de Voidtrain.

Oldukça ilginç bir teması olan Voidtrain, bizi boyutların ortasında yolculuk yapabilen bir trenin mürettebatının ortasına koyuyor. Farklı boyutlarda farklı dünyalara seyahat ettiğimiz, farklı düşmanlar ve tehlikelerle karşılaştığımız oyun 9 Mayıs’ta yayınlandı.

  • En Karanlık Zindan: Demir Taç

  • Stellaris: Galaktik Paragonlar

  • Buhar Destesi

  • Forza Ufuk 5

  • Harikalar Çağı

haymanaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu