Haber

Ferdi Kadıoğlu, Hollandalı sevgilisi Sera Vrij ile dünyaevine giriyor.

Ferdi Kadıoğlu, keyifli bir birliktelik yaşadığı Sera Vrij ile dünya evine giriyor. Ünlü ikili 2023 yılında evlenme kararı aldı. Ferdi Kadıoğlu böylece hayatının en değerli imzalarından birine imza atmış olacak.

ALİ KOÇ LATIFE BAŞARDI

Sera Vrij ile özel hayatında oldukça mutlu olan Ferdi Kadıoğlu’nun gelişiminde Hollanda zevkinin büyük etkisi olduğu belirtiliyor. Yeni sözleşme töreninde Fenerbahçe Lideri Ali Koç, yoldan geçen genç kıza ‘Sen kimsin?’ dedi. Ferdi Kadıoğlu’nun sevgilisi Sera Vrij, ‘Ferdi’ yanıtını verince Ali Koç, ‘Kız arkadaş mı?’ diye sormuştu. Evet cevabını veren Ali Koç, Ferdi Kadıoğlu’na dönerek ‘Aferin Ferdi’ sözlerini kullandı.

SERA VRİJ KİMDİR? ONUN İŞİ NE?

Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu’nun sevgilisi olduğu öğrenilen Sera Vrij’in Hollanda doğumlu olduğu öğrenildi. Hem okula hem de işe ilgi duyan hoş bir Hollandalı kız olan Sera Vrij’in eğitimine Hogeschool TIO Amsterdam Üniversitesi’nde devam ettiği ortaya çıktı. Ayrıca güzellik bölümünde çalışan Sera Vrij’in Hollanda’da hoşluk, kozmetik ve kişisel bakım üzerine faaliyet gösteren Vitalderma isimli güzellik merkezinin sahibi olduğu ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu